Кар'єра

Пропозиції роботи

 Чому WIKA?   

Вагомі причини зробити WIKA частиною свого життя

Високий технологічний попит на першокласну продукцію, різноманітність, створена клієнтами з найширшого кола індустрій, і сімейне співробітництво - WIKA як роботодавець має багато можливостей.

Сонячні часи для яскравих розумів З нами ви зможете перетворити свої мозкові штурми на успішні проекти. З WIKA ви можете керувати своїми проектами від ідеї до кінцевого результату. Таким чином, постійні зміни та нові виклики гарантовані.

Відповідальність за максимальну ефективність З нами ви будете працювати якнайкраще. Постійне вдосконалення є частиною бізнес-філософії WIKA. Ви також можете зробити внесок! Беріть на себе відповідальність і досягайте результатів. Ми будемо покладатися на вашу відданість і дамо вам свободу.

З енергією, щоб допомогти створити щось на міжнародному рівні Незалежно від того, на місці чи зі своєї країни. Завдяки сильному міжнародному зростанню перед вами відкриваються можливості та потенціал для того, щоб змінити ситуацію.

Сім’я та різноманітність забезпечують безпеку Клієнти з найширшого кола галузей означають для нас не лише диверсифікацію, а й безпеку. Незалежно від фондових ринків, як сімейний бізнес, яким керує власник, ми можемо швидко реагувати на зміни в діловому циклі, і це забезпечує безпечне майбутнє.

.

Ваші перспективи  

Ми шукаємо особистостей!

Ви шукаєте нове завдання та виклик? Ви хочете зробити наступний крок у кар’єрі? Тоді WIKA - правильний роботодавець для вас!

Як компанія, що розвивається по всьому світу з дуже широким портфелем продуктів WIKA завжди має нові виклики та сфери відповідальності. На міжнародному та національному рівні у вас є можливість взяти на себе відповідальність і показати, з чого ви зроблені! Ми підтримаємо ваш талант і компетентність і дамо вам простір, щоб використовувати їх якнайкраще.

У розробці, виробництві, управлінні продуктом, ІТ чи продажах – у всіх бізнес-підрозділах WIKA гарантується структурована початкова підготовка. Таким чином, ви отримаєте професійне введення в роботу, а також зможете створити свою особисту мережу. Незважаючи на міжнародну структуру та розміри компанії, у WIKA переважає сімейний стиль співробітництва. Доброзичливі колеги забезпечать швидку орієнтацію та підтримають вас на початковому етапі роботи у WIKA. Одні лише відповідальні виклики та гарне початкове навчання, звісно, не створюють привабливого робочого середовища!

Ми заохочуємо ваші таланти та відкриваємо перспективи!

Ми працюємо разом із нашими клієнтами над конкретними рішеннями та розробляємо індивідуальні продукти високої вартості. У вашому особистому розвитку також індивідуальність має першорядне значення. Разом із вашим керівником та службою розвитку персоналу плануються та втілюються заходи. Таким чином, ви отримаєте індивідуальну програму навчання, яка буде адаптована до вашої сфери відповідальності.

Якщо ви плануєте кар’єру управлінця чи спеціаліста, ми підготуємо вас якнайкраще до цієї функції. У рамках програми «Лідер команди» або в програмі WIKA для талантів ви отримаєте, протягом кількох модулів семінарів, необхідні навички для вашого керівництва або професійної діяльності.

Робота у WIKA

Робота в рамках глобальної мережі

Група WIKA є глобальним підприємством, яке працює в 43 країнах світу і має виробничі потужності в стратегічних країнах, таких як Німеччина, Швейцарія, США, Польща, Китай, Бразилія та Південна Африка. Співробітники WIKA працюють у глобальному середовищі, щодня покращуючи свої можливості. Високий рівень етичного менеджменту та глобальні операційні системи забезпечують чудове робоче середовище та шлях розвитку для співробітників. Будь-хто, хто шукає можливості розвиватися як глобальний талант, може без вагань постукати у двері WIKA.

Насолоджуйтесь роботою та життям!

WIKA пропонує саморегульовану та цікаву роботу та довгострокові збалансовані умови зайнятості, сприяючи гармонії праці та життя за допомогою періодичних заходів на свіжому повітрі, таких як спортивні активності та семінари. Мета компанії – підтримувати високий рівень задоволеності роботою, що веде до довгострокових трудових відносин.

Постійний розвиток можливостей

WIKA здійснює безперервне навчання та освітні програми, включаючи програми навчання в німецькій штаб-квартирі, програми зовнішньої освіти в закладах професійної підготовки та програми навчання на робочому місці для всіх співробітників, від нових працівників до керівників, щоб забезпечити довгострокову перспективу продовження зростання компанії.